Türk Hamamı, arınmaya verilen değerin geleneğe dönüşmüş halidir. Bu köklü gelenek tüm esaslarıyla Marin Spa’da devam etmektedir. Kese-köpük ritüeli, hamam bakımları ve masajlarıyla Türk Hamamı Marin Spa’da daha bir keyif verici. Egzotik kokuları ve rahatlatıcı sıcaklığı ile geleneksel Doğu stiline uygun olarak hazırlanmış otantik hamam seansları size sultanlara layık bir deneyim sunar. Türk Hamamımız bakımlı ve son derece hijyeniktir. Kendinizi evinizdeki kadar rahat ve huzur hissedeceğiniz bir ortama sahiptir. Sizi Türk Hamamı’mızda ağırlamak bizi son derece mutlu edecektir.

Paşa Hamamı :

Geleneksel kese yöntemiyle vücudunuz arındırılır. Ardından aromatik sabun köpükleri cildi temizler, canlandırır ve rahatlatır.

Özel Hamam Bakımı:

Özel günler için hamamda özel ritüellerle yapılan bir masajı içerir. Seçiminize göre kahve, esmer şeker ve deniz tuzu ile yapılan vücut peelingiyle başlar. Siz aromatik köpüklerle kaplı şekilde uzanırken başınıza, ellerinize ve ayaklarınıza özel yağlar eşliğinde dairesel hareketlerle masaj yapılır.