Yeşil Çay(Detoks Bakımı):

Yeşil çay peelingiyle başlayan bakımımız, yeşil çay maskesiyle devam eder. Vücuda uygulanan peeling ve maske toksinlerden arındırmaya, metabolizmayı hızlandırmaya ve cildi sıkılaştırmaya yardımcı olur. Ayrıca fazla su tutulumu ve yağ depolanmasını engellerken cildi nemlendirir. Bakımınız yeşil çay vücut losyonuyla yapılan masajla sonlandırılır.

Anti Selülit Vücut Maskesi:

Bölgesel kilo problemlerini etkili bir şekilde çözmek amacıyla geliştirilen bu bakım fazla yağ depolarından kurtulmaya, dolaşımı hızlandırmaya, su tutulumunu engellemeye ve kas yorgunluğunu atmaya yardımcı olur.

Asya Egzotik Bakımı:

Özellikle kuru ciltler i uygun olan bu bakım cildi nemlendirirken ona esnekliğini geri kazandırır. Vücut peelingi sonrasında isteğiniz doğrultusunda cildinize uygulanan hoş kokulu yağlar sizi bir duyular yolculuğuna çıkaracak. Bugünkü tercihiniz nedir; rahatlama mı, arınma mı yoksa yaşlandırmayı geciktirme mi?

Esmer Şeker Peelingi:

Esmer şeker, tuzlar ve aromatik yağlar yardımıyla ölü hücrelerden arındırılan cildiniz bu Akdeniz bakımı sayesinde ipek yumuşaklığına kavuşacak.

Kahve Peelingi:

Kahve peelingi ölü deri hücrelerden kurtulmanızı sağlayarak cildinizi yenilemekle kalmayacak aynı zamanda kahvede bulunan antioksidanlar ile daha genç görüneceksiniz. Bunlarla birlikte kafein cildinizdeki fazla nemi alarak pürüzsüz ve daha sıkı görünmesini sağlayacak. Bakım sonrasında cildinizde pamuksu bir yumuşaklık hissedeceksiniz.