TÜRK
HAMAMINDAN,
DÜNYA
MASAJLARINA

Marin Spa’da geleneksel hamam ritüellerinden, dünya masajlarına uzanan keyifli bir yolculuğa hazır olun. Günlük hayatın stresinden, kaygı ve yorgunluklarınızdan Marin Spa farkıyla arının.

Merkezimizde hamamı kullanabilir, sauna ve buhar odasında cildinizi tazeleyebilirsiniz. Masaj ritüellerimiz ile keyifle arınabilir, dinlenme alanlarımızda ikramlarımızla dinlenebilirsiniz.

Ayrıca cilt bakımı hizmetimiz ve fitness salonumuzda bulunmaktadır.


HAMAM VE BAKIM MERKEZİ

Eğitimli ve profesyonel kadromuz ile tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizi sunmaktayız. Misafirlerimize en iyi hizmeti sağlayarak onları gülümsetebilmek, isteklerine yanıt verebilmek, dış etkenlerin getirmiş olduğu stresi, gelecek geçmiş kaygısını bir nebze unutturarak farkındalık yaratmak, misafirlerimize huzurlu, sağlıklı, dinç bir yaşam tarzı sunmaktayız.

GALERİ

Marin Spa; sağlığınız, güzelliğiniz ve psikolojiniz için ihtiyaç duyduğunuz güdülenmeyi yaşayacağınız steril, bakımlı ve huzur dolu ortama sahiptir. Geleneklerimize uygun misafirperverlikle sizi ağırlamaktan keyif duyarız.

HEDİYE ET

Sevdiklerinizi sizde bu muhteşem deneyimi hediye etmek istemez misiz. Hediye etme sistemimiz ile sevdiklerinize hemen hizmetlerimizden istediğinizi hediye edin.
Sepetim

Giriş Yap

Hesabınız yok mu?