Turgut Fırat Proje İnşaat A. Ş.

01

Kurumsal

İnşaat sektöründe uzmanlık, güven, kalite, özgünlük, doğa ve insan sevgisi temelleri üzerinde yükselen Turgut Fırat İnşaat, kurumsal yönetim ilkelerini hayata geçirmek ve sermayesini tüm Türkiye’ye yaymak amacıyla 2006 yılında kurulmuştur.

Şirketin bugüne kadar hayata geçirdiği projelerin tümünde çocuklara güzel yarınlar bırakmak amacıyla çevreyle barışık, mavi ve yeşili koruyarak hayatı kolaylaştıran projeler üretmek birinci önceliktir.

Ayırt etmeksizin Türkiye’nin dört bir yanına hizmet ve beraberinde kalite götüren Turgut Fırat İnşaat bütün projelerinin konsepti, mimarisi, peyzajı ve sosyal donatılarıyla ayrı ayrı yorumlanmakta ve projelerinin yer aldığı alana değer katmaktadır.

02

HAYAL ET!

En zoru hayal etmekti. Biz hayal ederek başladık bu serüvene.. İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü başlangıç noktamız oldu. Şu an hayalimizin tam ortasındayız.

PLANLA!

Aldığımız eğitim bugün ülkemiz için yapacağımız tüm faydalı işlerin umuduydu. Planladık, ince ince hesapladık. Aldığımız her projeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüp ilmek ilmek dokuduk.

BAŞAR!

Bugün geldiğimiz noktada ülkemiz için yollar,
köprüler, binalar, okullar ve havalimanları inşaa
ettik. Geleceğe umutla bakan birçok insana umut
ışığı olduk. Biz çok çalıştık ve birlikte başardık.

03

İLKEMİZ

DÜN, BUGÜN, YARIN

Dünya standartlarında, en verimli iş gücüyle kusursuz yapılar inşaa etmek. Geleceğe umutla bakan nesillere ışık tutmak.

GÜVEN
100%
KALİTE
100%
BAŞARI
100%