Hikayemiz

Hikayemiz

HİKAYEMİZ:

Turgut Fırat, Turgut Fırat İnşaat Mühendisliği 2006 yılında mühendislik firması olarak Muş ilinde kuruldu. İnşaat mühendisliği alanında aldığı eğitim sonrası profesyonel yaşama geçen şirket kurucusu Turgut FIRAT, yıllarca uygulama alanında edindiği deneyim ile 2013 yılında CST Proje İnşaat A.Ş. firmasını da kurarak Ankara’da bir çatı altında grup firmalarını birleştirdi.

CST Proje İnşaat A.Ş. ünvanı 2018 yılında Turgut FIRAT Proje İnşaat A.Ş. olarak değiştirildi. Firmalarımız kurulduğu yıldan başlayarak, her türlü alt yapı ve üst yapı inşaat işlerinde faaliyet göstererek, teknik kadro, teknoloji ve donanım yönünden sürekli gelişerek, iş hacmini artıran bir trend yakalamıştır.

Firmalarımız, deneyimini araştırmacı kimliği ile birleştirerek, kazanmış olduğu bilgi birikimi sayesinde, yapımını üstlendiği işlerde önemli başarılar elde etmiştir.

Uzman kadro, üstün donanım ve güçlü finansal yapısıyla, prensipleri dürüstlük ve güvenilirlik olan Turgut FIRAT Proje İnşaat A.Ş., bu sayede inşaat sektöründe saygın bir yer elde etmiştir.

MİSYONUMUZ

Değerlerimizi ve kalitemizi koruyarak, eserlerimizle ülkemizin geleceğine imza atmaktır.

VİZYONUMUZ:

Türkiye’de ve bölge ülkelerde inşaat sektöründe lider olmak.

DEĞERLERİMİZ:

Farklı düşünme ve yenilikçi bakış açısı, Hayatı kolaylaştıran projeler sunmak, Geleceğe güzel eserler bırakmak, Verimlilik ve istikrar, Liderlik